On–line obchod

 

Nakupovanie výrobkov spoločnosti FLP on-line bežným zákazníkom je umožnené prostredníctvom internetu. Kliknite na E-shop FLP vyberte si svoju krajinu, jazyk a môžete nakupovať.

E-Shop FLP

 

Ak si chcete uplatniť zľavu 15% už pri prvom nákupe, tak sa musíte najprv registrovať. Viac o registrácii sa dozviete v nasledujúcom článku "Ako nakupovať

 

....................................................................................................................................................................................................................................

 

AKO NAKUPOVAŤ?

 

Podrobný popis jednotlivých výrobkov nájdete v sekcii Produkty. Katalóg produktovcenníky si môžete stiahnuť priamo z našich stránok. V katalógu sú ceny uvedené pre koncového užívateľa v Euro. Pomôcku pre výber produktov nájdete v Ako si vybrať.

Nakupujete priamo cez oficiálny FLP obchod. Po objednaní tovaru budete vyzvaný k platbe a budú Vám ponúknuté dve možnosti:

1.     Zaregistrovať sa a stať sa tak preferovaným maloobchodným zákazníkom. Táto možnosť je výhodná pre opakované nákupy. Upozorňujem, že pri tejto             registrácii zľava 15% nie je možná, lebo sa jedná len o registráciu v maloobchode.

 

2.     Pokračovať v platbe bez registrácie

  • platba bankovým prevodom
  • platba na dobierku
  • platba kreditnou kartou Visa
  • platba kreditnou kartou MasterCard

 

Po potvrdení platby Vám bude tovar zaslaný z Bratislavy kuriérskou službou UPS do 48 hodín okrem sviatkov, soboty a nedele. Pokiaľ si vyberiete platbu na dobierku, bude vám k poštovnému pripočítaná suma 1,5 €. Záruka na vrátenie zakúpeného tovaru je 30 dní.

 

Ak sa rozhodnete zakúpiť si viac položiek z ponúkaného tovaru, alebo nakupovať opakovane, tak vám odporúčam určite využiť výraznú množstevnú zľavu, za ktorú nakupujú aj registrovaný distribútori, priamy zákazníci, alebo aj tzv, jednorazový zákazníci, ktorí urobia iba jeden nákup, avšak v minimálnej hodnote 60€. Okrem objednaného tovaru a poštovného nič iné neplatíte.

Registrovaným distribútorom/zákazníkom ponúkame okamžitú zľavu 15% z maloobchodnej ceny.

 

Čo  musíte urobiť, aby ste mohli nakupovať so zľavou 15%?

 

Mali by ste sa zaregistrovať ako distribútor, alebo ako priamy zákazník a to bez akejkoľvek podmienky budovania distribučnej siete, zodpovednosti, nie je ani podmienka pravidelných nákupov atď. registrácia ja zdarma, naplatíte žiadne štartovacie, udržiavacie poplatky a ani žiadne členské či ročné poplatky. Registráciu môžete urobiť už pri prvom nákupe. Jedinou podmienkou je urobiť nákup v minimálnej hodnote 60€.

 

1.  Zaregistrovať sa môžete tak, že kliknete na on-line registrácia, alebo na oficiálnej stránke Forever Living Slovensko www.foreverliving.sk, kde kliknete hore        v pravo na "PRIDAJTE SA". Musíte postupne vyplniť všetky kolónky:                        

  •    Osobné informácie
  •    Kontaktné informácie
  •    Informácie o sponzorovi
 

                                     on-line registrácia                                                

                                       

Vyberte si krajinu v ktorej sa chcete registrovať a prejdete rovno na on-line registračný formulár. Ak sa stránka náhodou zobrazí v inom jazyku stačí si len v hornom riadku prepnúť na požadovaný jazyk.

 

 

Všetky osobné a kontaktné informácie musíte vyplniť pravdivo. Radšej si dva krát skontrolujte vašu emailovú adresu, lebo na ňu vám potom príde potvrdenie o registrácii a prihlasovacie údaje. V sekcii "Informácie o sponzorovi" si vyberte prvú možnosť a vypíšte do okienka číslo sponzora 421007001576. Malo by sa Vám zobraziť moje meno Zuzana Klačanská s adresou.

Pokiaľ ste sa dostali na registračný formulár priamo z tejto stránky tak že ste klikli na odkaz on-line registrácia, tak údaje o sponzorovi už budú vyplnené automaticky. Po potvrdení všetkých údajov a odoslaní prihlášky vám bude do 24hodín odoslaný potvrdzujúci email z FLP Bratislava, kde nájdete informácie s vašimi prihlasovacími údajmi – Vaše nové ID číslo a heslo. Pokiaľ email nenájdete, skontrolujte si spamovú zložku Vášho emailového konta - najlepšie priamo na serveri, kde máte založený emailový účet.

 

Nákup začnete tak, že sa vrátite naspäť na úvodnú stránku www.foreverliving.sk a v pravom hornom rohu kliknete na "PRIHLÁSENIE PRE DISTRIBÚTOROV". Vyplňte prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste obdržali v emaili a po prihlásení sa Vám zobrazí pod ľavým horným obrázkom Vaše meno. Z menu pod ním si vyberte možnosť "Nakupovať teraz" a ste v obchode , kde už nakupujete s 15% zľavou.

 

Ako získať 30% zľavu plus bonus 5%

 

 -  Každý výrobok má okrem ceny stanovenú aj bodovú hodnotu (CC – Credit Case). Čím vyššia cena výrobku tým vyššia je aj jeho bodová hodnota (CC). Pokiaľ uskutočníte nákupy v hodnote 2 bodov (CC) v priebehu ľubovoľných dvoch po sebe nasledujúcich mesiacov získavate právo nakupovať s 30% zľavou z maloobchodných cien. Navyše vám FLP spoločnosť bude doplácať na Váš účet ďalších 5% z každého nákupu uskutočneného vami osobne, alebo z nákupov uskutočnených vašimi zákazníkmi z vašej obchodnej siete. Bonus 5% sa vyrátava z katalógových cien.

 

 -  Ako registrovaný distribútor, alebo priamy zákazník máte právo registrovať pod seba nových zákazníkov. Tiež môžete prevádzkovať úplne zadarmo on-line obchod ako mám ja.

V prípade, že Vám nie je niečo jasné, alebo sa chcete opýtať na konkrétny produkt, tak ma môžete osloviť priamo telefonicky, emailom alebo cez kontaktný formulár.