Ten správny nápoj z Aloe Vera

16.10.2011, 10:32, ing.Zdeněk Kramarčík

 

Ako si vybrať ten správny nápoj z Aloe Vera

Aloe Vera Gel, Aloe Berry Nectar, Forever Aloe Bits n Peaches, Forever Freedom, sú štyri nápoje, ktorých hlavnou zložkou je čistý gél z Aloe Vera. Ponúkajú sa v litrovom balení. Gél z Aloe Vera je výživný pre organizmus aj pokožku, poskytuje širokú škálu vitamínov, minerálov, cukrov, enzýmov a aminokyselín.  Teraz sa pozrieme na nápoje z Aloe Vera trošku z iného uhla.


Čo majú spoločné a v čom sa líšia, aby ste sa ľahko orientovali pri výbere nápojov z Aloe Vera. Je zaujímavé, že Aloe Vera pomôže na viacerých frontoch a najprv tam, kde je to najdôležitejšie. Ona vie kde.

Aloe Vera Gel, Aloe Berry Nectar, Forever a  Aloe Bits n Peaches patria k najdokonalejším detoxikačným prostriedkom, majú priaznivé účinky na srdce a cievy. Pravidelné užívanie gélu  z Aloe Vera zlepšuje metabolizmus tukov, znižuje hladinu cholesterolu, znižuje riziko ischemickej choroby srdca a cievnych mozgových príhod. Nápoje z Aloe Vera eliminujú riziko krvných zrazenín v cievach. Ale spoločným znakom týchto štyroch nápojov je to, že nastavia a posilnia imunitný systém, čo je veľmi dobre pred príchodom zimy.

Aloe Vera Gel je základným kameňom v stavebnici  na budovanie dobrého zdravotného stavu.  Keď sa rozhodnete riešiť svoje zdravotné problémy výrobkami z firmy Forever, je dobré užiť aspoň jednu fľašu čistého Aloe Vera Gel a najlepšie tri fľaše. Pýtate sa asi prečo? Aloe Vera Gel detoxikuje organizmus a čistí čreva a vybrané výrobky lepšie účinkujú. Aj v prípade, že sa rozhodnete užívať iný nápoj zo silnej štvorky, začnite čistým Aloe Vera Gelom a potom prejdite na vybraný nápoj. Je možné ich aj prestriedať s Aloe Vera Gelom. Aloe Vera Gel má hojivé a regeneračné účinky, potláča zápal a opuch, rieši črevné ťažkosti, pomáha znižovať cukor, rieši kožné problémy. Tu sa môže Aloe Vera Gel priamo natrieť na kožu. Dobre hojí aj jazvy. Je prírodný zvlhčovač, dodáva vlhkosť všetkým vrstvám kože. Zvyšuje normálne množenie buniek, čím urýchľuje regeneračnú fázu liečebného procesu. Rozťahuje kapiláry, rozbíja a stravuje mŕtve tkanivo. Pri onkologických problémoch je dobré užívať Aloe Vera Gel, ale vo vyšších dávkach cca 100ml denne a dlhodobo. Počas liečby sa ukazujú dobré výsledky pri kontrole bielych krviniek a liečba zdarne pokračuje. Po liečbe detoxikuje a posiľnuje organizmus po chemoterapii a zároveň znižuje riziko tvorby metastáz.  

Aloe Berry Nectar je dobrým pomocníkom pri liečbe rakoviny prsníka, tiež začneme s fľašou Aloe Vera Gelu. Užívanie zmenšuje až likviduje cysty na vaječníkoch a rieši gynekologické problémy. V tom že dobrým pomocníkom pre ženy aj pri inkontinencii a pri zápale močových cestách. Pomôže pri cukrovke, kŕčových žilách a kôrnatení ciev. Aloe Vera Gel a Aloe Berry Nectar sú dobrými pomocníkmi pri alergií, bolesti hlavy, pálení záhy, nespavosti, akné, ischiasy.

Forever Aloe Bits n Peaches je chutný v lete ako drink s ľadom a chutí aj deťom. Jeho užívanie regeneruje celý organizmus. V lete a na jeseň má naše telo schopnosť väčšej regenerácie. Rieši tráviace problémy, obezitu a psychické problémy. Je vhodný pri veľkej emočnej záťaži, nervozite a ochorení obličiek.

Forever Freedom je zameraný  na poruchy pohybového ústrojenstva, tlmí nežiaduce zápaly v tele, hlavne zápaly poškodzujúce kĺbovú chrupavku. Pomáha pri bolesti a zápale chrbtice, tenisovom lakte, osteroartróze. Tíši bolesti po námahe a svalovom reumatizme, artritíde, stuhnutom ramene. Forever Freedom možno použiť aj ako súčasť podpornej liečby pri ateroskleróze a ischemickej chorobe srdca a pri vysokom krvnom tlaku. Tu je dôležité zdôrazniť, že krátkodobé alebo nepravidelné užívanie memá silné účinky. Účinok sa prejaví po užívaní cca 2 mesiace aj vypití denne okolo 100 ml. Pri zvládaní porúch pohybových ustrojí nesmieme zabudnúť ani na Aloe Vera Gel /začneme Aloe Vera Gelom a aj prestriedame pri užívaní /, ktorý je zmesou biologicky aktívnych látok , ktoré výrazne ovplyvňujú priebeh zápalových reumatických chorôb.

Je zaujímavé, že jedna rastlinka Aloe Vera má toľko priaznivých účinkov na organizmus. Určite sme všetky v tomto článku nespomenuli a to nie, že by sme nechceli. Je jeseň, blíži sa zima a s ním chrípkové obdobie. Vyskúšajte živú chuť prírody a urobíte tým veľa pre svoje zdravie. Ako bonus: pravidelné užívanie nápojov z Aloe Vera regeneruje pleť a  omladzuje

          aloe vera produkty na klby