Detoxikácia organizmu a Aloe Vera

12.09.2011, 08:58, ing.Zdeněk Kramarčík

 

O svoje telo zvonku sa pravidelne staráme a čo tak vnútorná očista organizmu, detoxikácia? Je to odstránenie nadbytočných látok z organizmu. Detoxikácia organizmu je nikdy nekončiaci proces Je možné ju robievať prakticky v každom veku. Veľmi účinné a výhodné je robiť preventívne očisty na jar a na jeseň.

 

Ako na to?

Celkové množstvo účinkov Aloe vera na organizmus môžeme doplniť ďalším účinkom: Aloe Vera účinne a zaujímavým spôsobom modeluje celý náš detoxikačný systém. Detoxikácia pomocou Aloe Vera nie je len obyčajné mechanické naviazanie na svoj povrch, ale je to biochemická detoxikácia aktiváciou pečeňových systémov. Preto je dôležitý obsah enzýmov v Aloe Vera. Špecificky pôsobí na bunky močového traktu. To je ďalší moment, ktorý napomáha odstraňovať toxíny z nášho tela. Dôležitý je účinok Aloe Vera na hrubé črevo. Čističkou ľudského  organizmu je hrubé črevo. Chemicky či priemyselne upravené potraviny, ktoré jeme, často spôsobujú zlé, nepravidelné vyprázdňovanie, ako aj zlý pohyb dutých stien, ktoré slúžia k posúvaniu obsahu v čreve. K problémom s vyprázdňovaním prispievajú aj tuky, cukry či údeniny, ktoré tak radi konzumujeme a nedostatok vlákniny či čerstvej zeleniny a ovocia. Len čisté a zdravé hrubé črevo je záruka zdravia a kľúč ku kráse.

 

Zaraďte do svojho životného štýlu pravidelnú trojmesačnú detoxikačnú kúru, ktorá by sa mala vykonávať 2x ročne. Ráno na lačno a večer pol hodiny pred spaním vypite  30-50 ml Aloe Vera Gel  alebo Aloe Berry Nectar. A prečo užívať nápoje z Aloe Vera pred spaním? Metabolizmus pracuje aktívnejšie v noci, keď spíme. Detoxikačný účinok Aloe Vera je založený na aktivácii detoxikačných mechanizmov metabolizmu. Tak je účinok Aloe Vera optimálnejší v noci. Dobrým riešením je pitie Aloe Vera Gelu alebo Aloe Bery Nectar dlhodobo. Pravidelné pitie vyrieši aj iné zdravotné problémy o ktorých píšeme napr. 10 dôvodov prečo piť Aloe Vera Gel. Dobrým doplnením je pitie čaju Aloe Blosson Herbal Tea. Detoxikáciu doplníme užívaním Forever Active Probiotic. Toto probiotikum spolupracuje s Aloe Vera a obnovuje probiotickú kultúru v hrubom čreve.

Forever  Active Probiotic doporučujeme užívať :

- keď užívame antibiotiká, citostatiká, alebo absolvujeme ťažké spôsoby liečby, ako napr. ožarovanie

- u pacientov, ktorí majú cukrovku

- hnačka, nadúvanie, zápcha , nechutenstvo, odstránenie chronickej zápchy znamená zníženie rizika rakoviny hrubého čreva

- ako doplnok detoxikácie

 

Pokožka je aktívny orgán, s celou radou dôležitých funkcií. Jednou z nich je aj vylučovanie toxínov z tela. Preto netreba zabúdať na účinky Aloe Vera, ktoré sú obsiahnuté vo výrobkoch: Aloe-Jojoba  Shampoo, sprchový gél Aloe Bath Gelée, tekuté mydlo Aloe Hand & Face Soap, nočný krém s hĺbkovým čistiacim účinkom Recovering Night Creme, špeciálny pleťový krém R3 Factor. Ich účinok na pokožku nie je len bežná očista. Aloe Vera obsiahnutá v nich napomáha k zlepšeniu funkcie pokožky pri detoxikácii.

 

Veľký význam pre detoxikáciu má lymfatický systém. Aloe Body Toner vynikajúco pôsobí na náš lymfatický systém tým, že ho zlepšuje. Aloe Body Toner najprv tukové tkanivo prehreje a potom sa cez lymfatické cievy vyplaví. V tukovom tkanive sa hromadia zvyšky chemických látok a liekov, ktoré bežne telo odstrániť nevie. Preto je Aloe Vera pri detoxikácii tak účinná, lebo mobilizuje a tým aj odstraňuje škodlivé látky z tukového tkaniva. Aloe body Toner skrášľuje, tonizuje a spevňuje pokožku súčasne. Aloe Vera pôsobí aj na psychický stav a emócie, pretože vzbudzuje pozitívnu náladu.

Ak chceme urobiť niečo pre svoje zdravie nezabúdajme na detoxikáciu organizmu. Detoxikácia pomocou výrobkov z Aloe Vera je pre organizmus účinná a šetrná, môže byť dlhodobá a je mimoriadne priaznivá, efektívna a pozitívna.