10 dôvodov prečo piť Aloe Vera Gel

16.08.2013 17:58

Predstavte si, že ste narezaním otvorili list aloe a konzumujete dužinu priamo z rastliny. Najbližšie sa k tejto predstave dostanete pri pití nápoja Aloe Vera Gel od spoločnosti Forever Living Products! Táto bohatá prírodná zmes dužiny a tekutiny získala ako prvá svojho druhu certifikát International Science Council. Po prečítaní 10 dôvodov, prečo by ste mali piť Aloe Vera Gel, zistíte aj to, prečo sa aloe vera nazýva zázračnou rastlinou.

10. Dentálna hygiena

Aloe vera má veľmi prospešné účinky na celkové zdravie ústnej dutiny. Preto sa pravidelným pitím Aloe Vera Gelu staráte aj o svoju ústnu dutinu!

9. Utíšenie bolesti

Aloe vera aktivuje funkciu fibroblastov. Fibroblasty sú malé bunky, ktoré sú zodpovedné za tvorbu kolagénu. Prispievajú k utíšeniu bolesti pri menších popáleninách, rezných ranách, odreninách a podráždení pokožky.

8. Zdravé trávenie

Zdravý tráviaci trakt zabezpečuje absorpciu výživných látok z konzumovanej potravy do krvného obehu. Aloe vera má prirodzené detoxikačné schopnosti. Pravidelné pitie Aloe Vera Gelu môže zlepšiť funkciu čriev, zvýšiť absorpciu proteínov a súčasne znížiť výskyt nepriateľských baktérií – to všetko prirodzenou cestou! Aloe vera má rovnako priaznivé účinky pri pálení záhy a ostatných zažívacích problémoch.

7. Posilnenie imunitného systému

Aloe vera prirodzene podporuje imunitný systém, ktorý chráni náš organizmus po celý deň a aloe vera mu vďaka obsahu prirodzených „posilňovačov“ imunity poskytuje dostatočné zásoby, z ktorých môže čerpať. Pravidelné pitie Aloe Vera Gelu môže vášmu imunitnému systému podať potrebnú pomocnú ruku.

6. Regulovanie telesnej hmotnosti a prísun energie

Pri pravidelnom užívaní prečisťuje Aloe Vera Gel tráviaci systém. Naša strava obsahuje mnoho škodlivých látok, ktoré môžu byť príčinou únavy a vyčerpania. Aloe Vera Gel vám dodá viac energie, budete sa cítiť lepšie a pomôže vám udržať zdravú telesnú hmotnosť.

5. Obnova kolagénu a elastínu

Aloe vera môže pridať do vášho organizmu bohaté zásoby stavebných látok na udržanie zdravej pokožky. Pokožka si ich prirodzene dopĺňa každých 21 až 28 dní. Denný prísun týchto látok pomocou aloe vera pomôže vašej pokožke bojovať proti následkom starnutia! Denná dávka Aloe Vera Gelu je práve to, po čom vaša pokožka túži.

4. Denná dávka minerálnych látok

Medzi minerálne látky obsiahnuté v aloe vera patrí vápnik, sodík, železo, draslík, chróm, horčík, mangán, meď a zinok. Aké skvelé zásoby v jednom! Všetci vieme, že pre udržanie celkového zdravia nesmie v našej strave chýbať jedlo s obsahom vitamínov a minerálnych látok. Aloe Vera Gel je prirodzený a zdravý spôsob, ako zásobiť náš organizmus týmito látkami.

3. Denná dávka vitamínov

Aloe Vera Gel obsahuje vitamíny A, B1, B2, B6, B12, C a E, kyselinu listovú a niacín. Ľudský organizmus si zásoby týchto vitamínov nedokáže vyrobiť a preto ich musíme neustále dopĺňať vhodnou stravou. Najlepším spôsobom je pravidelné pitie Aloe Vera Gelu, ktorý v našom organizme vybuduje prirodzený obranný systém.

2. Protizápalové vlastnosti

Aloe Vera Gel obsahuje 12 prírodných látok s protizápalovým pôsobením bez vedľajších účinkov. Aloe môže taktiež podporiť správne fungovanie nášho pohybového ústrojenstva.

1. „Stavebné prvky“ organizmu

Stavebnými prvkami nášho organizmu sú aminokyseliny. Osem z týchto esenciálnych aminokyselín si však organizmus nedokáže vytvoriť. Obsahuje ich však aloe vera! Pravidelným užívaním Aloe Vera Gelu zaistíte prísun týchto dôležitých aminokyselín do svojho organizmu a udržíte si tak dobré zdravie. Len si predstavte – stačí 20-100 ml denne...

Ako vidíte, z týchto 10 dôvodov vyplýva, že čistý Aloe Vera Gel, ochutený (Berry Nectar, Bits n ́ Peaches) alebo zmiešaný s nápojom Pomesteen Power (Aloe2Go), je jedným z najlepších dostupných potravinových doplnkov!