Aloe vera na vaše kĺby

09.09.2013 09:54

Ochorenie pohybového aparátu je veľmi rozšírené a spôsobuje veľmi bolestivé stavy a veľa dní strávených na lôžku. Na zvládnutie týchto problémov máme k dispozícii širokú paletu možností – lieky, masti, rehabilitačné procedúry, liečebné kúpele atď. Okrem už doporučenej zmeny životného štýlu (správna výživa, zmena pohybového stereotypu, dostatok telesného pohybu atď.) je však vhodné aj myslieť na prevenciu pomocou prírodných látok.

Forever Freedom

Novinkou firmy FLP je kombinácia blahodarných účinkov Aloe vera s ďalšími prírodnými produktmi vo výrobku Forever Freedom. Freedom znamená v angličtine sloboda a už názov výrobku naznačuje, že Forever Freedom zaistí svojmu užívateľovi slobodu pohybu.

Forever Freedom obsahuje 75% čistého a veľmi kvalitného Aloe vera gelu, ďalej glucosamin a chondroitin sulfát, metylsulfonylmetan (MSM) a prírodný vitamín C.

Štyri základné súčasti prevencie vzniku osteoartrózy majú jedinečný účinok na pohybový aparát a hlavne na kĺby. Tento účinok je synergicky zosilnený prítomnosťou Aloe vera, ktorá má už sama osebe schopnosť tlmiť bolesti. Efekt tejto kombinácie je naozaj výrazný a jeho vplyv na zdravotný stav veľmi priaznivý : ustupujú bolesti kĺbov aj tuhnutia svalstva. Vďaka prítomnosti MSM je pôsobenie proti bolestiam kĺbov veľmi rýchle.

Forever MSM Gel

Jedná sa o kombináciu Aloe vera a MSM na lokálne užívanie vo forme gelu – masti. Veľmi dobrý účinok sa prejavuje u bolestivých kĺbov a svalov. Toto platí aj pre pokročilé formy osteoartrózy.

Ďalšie prípravky ktoré sú účinné pri problémoch pohybového aparátu doporučujeme:

 Nature Min

Jedná sa o preparát, ktorý obsahuje látky získané z morského dna. Obsahuje optimálne zloženie celej rady minerálnych látok, ktoré sú nepostrádateľné k správnej činnosti nášho tela, najmä metabolizmu. Výhodou tohto prírodného produktu je dobré vstrebávanie a dobrá znášanlivosť. Doporučená denná dávka je 3x denne 2 tabletky. Táto dávka pokryje potrebu minerálnych látok dospelého človeka. Prípravok je teda vhodným doplnkom stravy v oblasti minerálov.

Forever Calcium

Osteoporóza je (rednutie kostí) je ochorenie, ktoré ohrozuje stále viac ľudí a jej výskyt sa posúva do mladších vekových skupín.

Vhodným prostriedkom prevencie tejto choroby je Forever Calcium, ktorý sa odlišuje od výrobkov podobného zloženia hlavne svojou ľahkou vstrebateľnosťou.