Často kladené otázky

15.08.2013 21:14

Často kladené otázky:

Ako môžem získať cenník výrobkov?

Cenníky našich výrobkov sa nachádzajú v sekcii  Na stiahnutie.

 
Môžem nakupovať výrobky aj v iných krajinách?

Áno, pokiaľ ste požiadali o medzinárodný sponzoring do inej krajiny. Výrobky ale môžu byť doručené iba v rámci krajiny, v ktorej ich objednávate.


Ako môžem platiť?

Pri osobnom nákupe prijímame platby v hotovosti alebo kreditnou kartou. Pri internetovom nakupovaní je možné platiť kartou Visa alebo Master Card, bankovým prevodom, alebo na dobierku.


Čo znamenajú symboly Kóšer resp. Islamské symboly?

Naše výrobky sú označené symbolom Kóšer ako aj Islamskou certifikačnou pečaťou čo znamená, že naše výrobky spĺňajú prísne dietetické štandardy u židovskej resp. islamskej viery.


Môžem používať konkrétny výrobok pri určitých zdravotných ťažkostiach?

Naše výrobky nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupine ochorení. Nie je ani našim úmyslom prezentovať naše výrobky ako liek alebo liečbu nejakých ochorení. Berte preto prosím na vedomie fakt, že by išlo o porušenie pravidiel spoločnosti ako aj pravidiel FDA (Food and Drug Administration), ak by ste tak konali. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.


Ako mám postupovať, keď už nechcem viac byť distribútorom?

Ak si už neprajete byť distribútorom, pošlite kancelárii FLP SR list so žiadosťou o ukončenie distribútorstva. Nezabudnite uviesť všetky svoje údaje vrátane ID a žiadosť podpísať.