Tri zložky, ktoré vyliečia rakovinu

19.12.2015 20:16

Tri zložky, ktoré vyliečia rakovinu

Celosvetovo populárny recept, ktorý farmaceutický priemysel odmieta priznať za účinný

 

Táto prírodná možnosť prevencie a liečenia rakoviny určite stojí za vyskúšanie, pretože obsahuje všetky prírodné a dobre známe medzinárodné zložky.

Brazílsky mních, otec Romano Zago, zostavil špeciálny recept pre liečbu rakoviny. Ak ho chcete pripraviť budete potrebovať Aloe vera, med a alkohol. Tento recept úspešne obletel celý svet, a to aj napriek silnému nepriaznivému tlaku farmaceutického priemyslu.

 

Budete potrebovať:

35 g čerstvých listov aloe vera (prípadne šťavu-gel z kvalitných prípravkov dostupných na našom trhu)

šesť lyžíc alkoholu – rum, brandy alebo whisky

50 gramov prírodného medu

Suchou handričkou očistite aloe listy, nasekajte ich na kúsky. Pokiaľ listy nemáte, pridajte do mixéra iba kvalitný Aloe gel spolu s medom a alkoholom. Dobre rozmixujte, pričom vytvoríte homogénnu hmotu. Užívajte jednu polievkovú lyžicu trikrát denne, 15minut pred jedlom. Prípravok nalejte do tmavej sklenenej nádoby, a uložte do chladničky.

         

 

Video (pod článkom)- Brazílsky mních, otec Romano Zago, zostavil špeciálny recept pre liečbu rakoviny.  

Talk show Jurgena Fliege na tému Aloe Vera, ktorá spôsobila v Nemecku prevrat v oblasti vnútorného užívania Aloe Vera Gelu. Hosťom je najpovolanejší človek Michael Peuser, zabývajúci sa výskumom tejto rastliny, ktorý vydal na téma Aloe Vera niekoľko kníh.