Marketingový plán

 

Marketingový plán spoločnosti Forever Living

V spoločnosti Forever Living Products je úspech jednoduchý. Zdieľajte s ostatnými naše exkluzívne výrobky a finančné príležitosti, a zaistite si dodatočný príjem, ktorý zabezpečí finančnú istotu vo vašom živote.

Ako to funguje

Založíte si vlastné domáce podnikanie s overenými výrobkami každodennej potreby v etablovanom a stále rastúcom odvetví. Forever Living Products poskytne štruktúru a podporu pre vaše podnikanie. Vy poskytnete entuziazmus.

Váš úspech na pozícii distribútora spoločnosti Forever Living je dopredu zaistený. Len čo dosiahnete akúkoľvek pozíciu v marketingovom pláne, zostanete na nej. Zároveň budete mať úžitok aj z úspechov vášho tímu. Ich úspech je aj vaším úspechom!

Sme angažovaní na Vašom úspechu

Všetko v našej obchodnej stratégii je navrhnuté pre váš úspech. My poskytneme prvotriedne školenia, skvelé stimuly a pravidelné stretnutia. Znížime na minimum vašu administratívnu prácu a kontrolu zásob produktov tak, aby ste mohli tráviť svoj čas tam, kde to má skutočný význam – s vašimi zákazníkmi. S dobre vyškoleným, nadmieru motivovaným tímom distribútorov bude váš podnik stabilne rásť, prinášať väčšie zárobky a približovať vás bližšie k vašim snom.

Marketingový plán 1                Cesta k manažérovi

Marketingový plán 2