Spoločnosť Forever Living Products

 

 Spoločnosť Forever Living Products bola založená v roku 1978 na viac ako snoch a tvrdej práci. Jej cieľom bolo pomôcť všetkým, ktorí sa chceli sami pričiniť o svoju lepšiu budúcnosť. 

  • Lepšie zdravie
  • Viac bohatstva
  • Istejšia budúcnosť


Forever Living Products sa už viac ako 30 rokov venuje vyhľadávaniu najlepších prírodných zdrojov pre zdravie a krásu a ponúka ich celému svetu. Priniesla nové spôsoby, ako využiť najlepšie prírodné zdroje pre zdravie, aby pracovali pre vás. Náš sortiment výrobkov tvorený nápojmi z aloe vera, prípravkami pre starostlivosť o pokožku a kozmetikou, ponúka celému telu výnimočné vlastnosti aloe vera. Ak si toto všetko pridáte k našej kompletnej línii výživových doplnkov a výrobkov z včelieho úľa, získate kompletný systém pre prirodzené dosiahnutie lepšieho zdravia a krásy.

Forever Living Products, multi-miliardová spoločnosť podnikajúca vo viac ako 145 krajinách sveta, je dnes najväčším pestovateľom, výrobcom a distribútorom aloe vera. Zároveň je aj najväčším svetovým chovateľom včiel. Zakladateľ a výkonný riaditeľ Rex Maughan, riadi zo svojej medzinárodnej centrály v Arizone operácie po celom svete. Našu podporu, poradenstvo a pomoc, na prežitie zdravšieho a bohatšieho života, dnes využíva viac ako 9,5 miliónov distribútorov.

 

Predurčení na úspech

Keď Rex Maughan vytvoril Forever Living Products, vedel, že úspech spoločnosti podstatne závisí od dvoch vecí – ponuky kvalitných výrobkov za dostupnú cenu a poskytovania spoľahlivej a výnosnej obchodnej príležitosti pre ľudí, ako ste vy.

Keďže každý podnik je závislý od siete dodávateľov, výrobcov a distribútorov, jediné zakopnutie v tomto reťazci ovplyvní konečný výsledok. Ak dodávateľ zvýši ceny, Forever Living bude nútená buď zdvihnúť svoje ceny, alebo utrpieť značné straty.

Rex vedel, že v najlepšom záujme spoločnosti Forever Living nie je spoliehať sa na iných dodávateľov, že dodajú taký druh kvality, aký požaduje. Preto si spoločnosť Forever Living zabezpečila vlastné aloe vera plantáže a skladovacie priestory, kde sa aloe vera spracováva a balí, aby tak odstránila potrebu dodávateľov.

 

Kvalita na každej úrovni

Táto múdra stratégia umožňuje spoločnosti Forever Living Products kontrolovať kvalitu a náklady na každej úrovni – začínajúc od základných surovín a končiac s hotovými výrobkami, ktoré máte tak radi. Forever Living je tak chránená pred prudko stúpajúcimi cenami a ekonomickými súbojmi.

Je úplne sebestačná.

Forever Living je stabilná spoločnosť s preukázateľným rastom a ziskovosťou. Nenájdete lepšiu obchodnú príležitosť, ako je táto. 

Je úspešná.

Je spoľahlivá.

Je to jediná obchodná príležitosť, ktorá vám ponúka úplnú integritu, jediný obchod, ktorý stráži váš úspech ako svoj vlastný. 


 

 

Forever Living Products a dcérske spoločnosti sú najväčšími pestovateľmi, výrobcami a distribútormi aloe vera na svete. Spoločnosť FOREVER je vertikálne integrovaná, kontroluje všetko od polí po továreň, výskum a vývoj, balenie, prepravu a distribúciu. Exkluzívna rada produktov FOREVER pre zdravie a krásu zameraných na výživu, starostlivosť o pokožku, úpravu telesnej hmotnosti, osobnú starostlivosť a kozmetiku zmenili pocity, výzor a život miliónom ľudí!
 

Spoločnosť Forever Living robí všetko pre to, aby svojim zákazníkom poskytla tie najlepšie produkty. Tým máme na mysli produkty, ktoré nie sú len účinné. Pridržiavame sa tých najvyšších štandardov a aktívne vyhľadávame zahraničné certifikáty, ktorými chceme preukázať našu kvalitu.

Na našich produktoch môžete nájsť nasledujúce pečate kvality:

• Certifikát Medzinárodnej vedeckej rady pre aloe (International Aloe Science Council)
• Certifikát organizácie PETA bojujúcej za práva zvierat (PETA Cruelty Free)
• Islamská pečať kvality (Islamic Seal of Approval )
• pečať kvality Kosher
• pečať kvality Halal 


 

 International Aloe Science Counsel Logo              PETA logo®   Islamic Seal logo       Kosher Logo   Halal logo